5 грудня у 28-й аудиторії навчального корпусу № 3 КЕІ відбулася цікава, досить пізнавальна і корисна, зустріч директора фірми Kontel Костянтина Воронченка зі студентами 4-5 курсів спеціальностей «бухоблік», «економіки підприємств», «менеджменту», «кібернетики». Допомагала у спілкуванні зі старшим товаришем, до речі, нашим випускником, д.п.н., доцент Г.І. Матукова. Це було перше знайомство, але воно обіцяло перерости у більш тісне співробітництво.  Костянтин запросив бажаючих на безкоштовні курси з менеджменту роздрібної торгівлі до своєї компанії.  Тижневі курси дадуть змогу навчитися і у майбутньому працювати в цій фірмі.

З великим інтересом слухали студенти гостя. Особливо цікавий такий для них момент: безкоштовне навчання і реальна можливість працевлаштування, — говорить Ганна Іллівна Матукова. – Це для студентів останніх курсів навчання в інституті дуже важливо.

Серед студентів було проведено анкетування. Тепер лишилося тільки підібрати програму навчання і з середини січня наступного року, пройшовши підготовку, отримати сертифікати.

Для мене це взагалі буде новий, необхідний життєвий досвід, — говорить студентка групи МЕО-13-2 Вікторія Гліньова. – Я зараз знаходжусь у пошуку роботи, тож така зустріч вкрай важлива. І я думаю, не тільки для мене, а й для багатьох інших моїх однокурсників. Адже це можливість дізнатися про щось нове. До того ж, дуже приємна людина – директор фірми, він досить коректний і ми всі із задоволенням його слухали. Та ще й  надає нам таку можливість – навчатися і потім працювати у його компанії.« Повернутися