Центр довузівської підготовки та освіти дорослих проводить атестацію осіб, які претендують на вступ  на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Звертаємо Вашу увагу, що атестація в нашому Центрі проводиться і в літній період двічі на місяць за затвердженим графіком для груп з п’яти осіб. Також ми проводимо атестацію за індивідуальною потребою та видаємо посвідчення державного зразка.

Зверніть увагу на те, що постановою КМУ від 30.01.2019 № 343 (набрання чинності відбулась 26.04.2019) прийнято зміни до порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою. Постановою, зокрема, внесено зміни до пункту 56 Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою стосовно умов отримання відповідного посвідчення без проходження атестації. Якщо раніше в підтверджуючому документі мала бути оцінка «відмінно» тільки за іспит з української мови, то наразі – оцінка «відмінно» за вивчення або за іспит з української мови.

Тож запрошуємо всіх бажаючих для проходження атестації в нашому Центрі та отримати посвідчення
про знання української мови!

В.о. керівника Центру довузівської підготовки та освіти дорослих,
к.е.н., доцент Радько Вікторія Миколаївна.

Висловлює свою думку стосовно вивчення і володіння українською мовою Теслюк Сергій Іванович:

— Я працював заступником генерального директора  «АрселорМіттал Кривий Ріг», а нині планую взяти участь у конкурсі на посаду директора з охорони праці «Кривбасвибухпрому».

…Чому в Англії розмовляють англійською мовою, чому в Росії розмовляють російською, у Німеччині — німецькою… Чому ми як розвинута країна повинні розмовляти на іншій мові, мові іншої країни? Українською мовою розмовляли наші батьки, наші діди. Я вважаю, що всі повинні, а особливо держслужбовці, знати і володіти мовою країни, в якій живуть. Людина повинна знати, живучи в Україні, українську мову. Крім української, чудово буде, якщо володітиме ще й російською, англійською, німецькою чи будь-якою іншою. Особисто мені потрібен сертифікат про знання української мови для подальшої роботи і для віри в свої успіхи, адже всі ми працюємо на благо нашої країни.

На знімках: отримують посвідчення щодо вільного володіння державною мовою Ю.Ю. Коломієць і С.І. Теслюк.

Коломієць Юлія Юріївна — випускниця Національного університету «Одеська юридична академія» (бакалавр з правознавства) отримала посвідчення безоплатно, тому що має оцінку «відмінно» з української мови за професійним спрямуванням.

 « Повернутися