15 квітня у лаунж-зоні навчального корпусу № 2 КЕІ відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення практичного курсу англійської мови на базовому рівні в обсязі 96 академічних годин

Привітав студентів, які отримали сертифікати, завідувач кафедри іноземних та української мов професор Сергій Олександрович Скидан. Він розповів про важливість вивчення англійської мови для студентів, які у майбутньому планують відвідувати європейські країни, а, можливо, й для працевлаштування.

— Рівень володіння іноземних мов – загальноприйнята в Європі практика, — сказав він, звертаючись до першокурсників. — Ми рухаємось у Європу, тому треба знати іноземні мови. Ви намагаєтесь досконало вивчити англійську – і це дуже похвально. Користувач повинен розуміти мову, в т.ч. і спеціалізовані тексти, спілкуватися з носіями мови, висловлюватися на широке коло тем, виражаючи свою думку. Ви вже зробили перший крок, щоб реалізувати цю мету. Проте ще треба ретельно і постійно готуватися і в наступному році продовжуйте вашу мовну освіту. Ви отримаєте більше можливостей, щоб реалізувати себе у житті. Це перший крок до міжнародного сертифікату.

Про студентів, з якими вели заняття, розповідають викладачі англійської мови: доцент О.В. Романенко і викладач І.А. Базаренко:

— Ми раді, що успішно завершили наш курс, — говорить Ірина Анатоліївна. — Студенти у нас наполегливі, успішні. Вони, відвідуючи заняття і курси, оволоділи англійською мовою у достатній мірі, що характеризує початковий рівень. Сподіваємось, що вони продовжать свої мовні навички й надалі.

— Мені здається, що студенти у дуже гарному настрої прийшли сьогодні отримати свої сертифікати, — додає до слів своєї колеги Оксана Василівна. — Власне кажучи, вони мають досить високий рівень володіння англійською мовою. Вони відчули самі, що ці курси їм потрібні, тому що це дозволить їм зайвий раз використати англійську мову.

— Я щасливий, що отримав сертифікат з англійської мови, — говорить першокурсник Антон Алексанкін. – Тепер відчуваю себе впевненіше, бо я знаю англійську. Я багато чого навчився на цих курсах, які тривали майже два семестри. Планую й надалі вивчати англійську, мабуть, так буде все життя.

Про важливість володіння англійською мовою говорить Вікторія Миколаївна Радько, завідувач Центру довузівської підготовки та освіти дорослих:

— У світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Для цього існують міжнародні мови, які і дають змогу всім нам спілкуватися, незалежно від національності та місця проживання. Однією з міжнародних мов є англійська. Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже не можна не зважати на вибір більше 1 мільярда людей, які її використовують. І якщо для половини з них вона є рідною, то близько 600 мільйонів вибрали саме її як іноземну. Яку ж роль в нашому житті зараз відіграє англійська мова?

В цілому, політичне, економічне, наукове, спортивне життя всього світу «протікає» англійською мовою. Міжнародні конференції, вивчення світового досвіду та обмін інформацією відбувається лише з використанням англійської мови. Я щойно повернулась із Польщі, де брала участь у роботі II International Scientific Congress Smart Society 2019. Спілкування між учасниками відбувалось виключно англійською мовою. Студенти захищали свої бізнес-проекти також англійською мовою, незважаючи на те, з якої країни вони приїхали, чи то Латвії, України, Польщі чи Узбекистану.

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, в університетах, на курсах. Будь-яка освічена людина просто зобов’язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення.

Хочете подорожувати і не відчувати себе «білою вороною», а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу із просуванням по кар’єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати за кордоном? Порада одна – вивчайте англійську мову!!!

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, кожен може досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов’язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено!« Повернутися