22 лютого 2017 року на базі Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-міському районі» відбулися збори міської організації ветеранів Чорнобилю з питань соціального захисту вищезазначеної категорії населення міста. На збори були запрошені представники Центру довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

З доповіддю та пропозиціями до присутніх звернулася в.о. завідувача Центру Матукова. Г. І., яка визначила проблему освіти населення пенсійного віку міста й запропонувала кроки вирішення цього питання. Вона підкреслила освітні направлення проведення навчання та оздоровлення населення на базі інституту, це: основи здоров’я та перша медична допомога; лікувальна гімнастика та курси самомасажу; психологія; ейдетика (покращення уваги та розвиток пам’яті); основи комп’ютерної грамотності; користувач інтернет; основи правознавства; економіка; основи підприємництва. Було загострено увагу на необхідності організації літніх шкіл для людей різного віку, при Центрі КЕІ та Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-міському районі».

Присутні підтримали ініціативу Центру довузівської підготовки та освіти дорослих й виявили бажання навчатися відповідним освітнім інтегрованим програмам.

На зборах з промовою виступила А.В. Воронова керівник Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-міському районі» , запросила присутніх відвідувати Центр й отримувати соціальну і освітню підтримку, а також приймати участь у районних та міських заходах різних напрямів.« Повернутися