За ініціативою Центру довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту разом з Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-міському районі» 14 лютого на базі Комунальної установи відбулося позачергове засідання директорів Центрів соціального обслуговування всіх районів міста з питання освіти дорослого населення Кривого Рогу.

З доповіддю виступила директор Центру Воронова Анжела Володимирівна, де було зазначено, що проблема освіти людей пенсійного віку є актуальною, такі структури освіти дорослого населення активно розвиваються протягом останніх п’яти років в Україні. В великих містах й обласних центрах сьогодні діють так звані «Університети третього віку» — це Миколаїв, Одеса, Київ, Львів, Луцьк, Запоріжжя та ін.

Такі центри створені при провідних університетах за активної підтримки місцевих органів влади й депутатського корпусу, поєднання обумовлене наявністю матеріально-технічної бази, великого досвіду впровадження освітніх технологій та наукового підходу до проблем розвитку системи освіти протягом життя. Центр довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» сумісно з Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-міському районі», протягом 2-х років співпрацює в напряму вирішення цієї проблеми й постійно пропонує грунтовно розроблену систему коротко та середньострокових навчальних курсів, що формують основу освітнього проекту.

Навчальні програми за наступними напрямами:

  • основи здоров’я та перша медична допомога;
  • лікувальна гімнастика та курси самомасажу;
  • психологія; ейдетика (покращення уваги та розвиток пам’яті);
  • основи комп’ютерної грамотності;
  • користувач Інтернет;
  • основи правознавства;
  • економіка;
  • основи підприємництва.

Анжела Володимирівна запропонувала представникам Центрів соціального обслуговування підтримати освітній проект КЕІ та прикласти певних зусиль у вирішенні даної проблеми на рівні міста.

 « Повернутися