uUNTCKrnG2gЗовнішнє незалежне оцінювання – це важливе і досить складне випробування для майбутнього студента, зріз знань, підсумки якого є вирішальним чинником для компанії вступу до вищого навчального закладу. Це початок нового етапу в житті молодого покоління, і дуже важливо, щоб він був успішним!

Підготовчі курси – це не лише крок до отримання додаткових знань, а також можливість психологічної адаптації до вищого навчального закладу. Курси допоможуть майбутньому фахівцю зробити вірний вибір професійного спрямування.

Центр довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту надає своїм слухачам необхідний рівень компетенцій і якісну підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Центр пропонує підготовчі курси до вступу до вищих навчальних закладів України для учнів 10-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників минулих років з базовою середньою освітою та повною середньою освітою з наступних навчальних дисциплін:

  • Українська мова та література;
  • Історія України;
  • Математика;
  • Географія;
  • Англійська мова.

Основу програм становлять вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів. Вивчення кожної дисципліни включає: лекції, семінарські заняття, практичні заняття, самостійну роботу слухачів, консультації, пробне тестування.

Термін навчання:    від 3 до 6 місяців

Для вступу на підготовчі курси необхідно надати наступні документи:

  1. Заява, в якій вказано обрані предмети.
  2. Копія паспорту або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорту).
  3. Копії паспорту та ідентифікаційного коду батьків.

Прийом заяв на підготовчі курси здійснюється з 1 вересня за адресою:
вул. Медична, 16, приміщення бібліотеки
.

Додаткова інформація за тел.: (067)-639-87-81,  (068)-253-56-74


« Повернутися