У сучасному світі різнобічно розвинута особистість прагне до збагачення та вдосконалення своїх знань та навичок, розширення кругозору та світосприйняття, де вивчення мов стає ключем, що відкриває усі двері.

britain

Сьогодні успішний шлях та кар’єрне зростання в будь-якій сфері починається з навчання або стажування закордоном, участі у міжнародних конференціях. Фахівці, які володіють іноземними мовами, з кожним роком стають все більш затребуваними.

80% ділового мовного простору займає англійська мова — мова міжнародного бізнесу та торгівлі, науки і техніки. В багатьох транснаціональних компаніях англійська мова — загальнокорпоративна мова, яка використовується для спілкування та роботи з партнерами у різних країнах світу.

poland

Криворізький економічний інститут у своїй діяльності сприяє всебічному розвитку студентів задля їх інтеграції в сучасне суспільство та професіональної мобільності на ринку праці.

Викладачі та студенти інституту активно приймають учать у різноманітних міжнародних програмах та проектах: програма «Подвійний диплом», участь у міжнародних конференціях і форумах, програма «Work and Travel» та ін. Тому Криворізький економічний інститут запрошує всіх бажаючих вдосконалити рівень знань з іноземної мови, оволодіти другою іноземною мовою та отримати змогу навчитися вільно спілкуватися.

Під час навчання на курсах ВИ маєте можливість:

  • засвоїти граматику (всі правила наочно ілюструють практичні приклади), просто виконуйте завдання і насолоджуйтеся новими навичками!
  • правильно говорити. Курс включає аудио додатки, на яких ви почуєте мову носіїв. Слухайте та повторюйте!
  • слухачам надаються навчальні матеріали.
  • навчитися спілкуватися англійською мовою, вивчити основні розмовні словосполучення, фрази, які використовуються в повсякденному житті, в побуті та бізнесі. Опинившись за кордоном, ви з легкістю будете розуміти свого співрозмовника, а також учасників бізнес-зустрічей.
  • навчитися читати і писати обраною іноземною мовою.

Формат занять:

Аудиторне навчання на базі Криворізького економічного інституту / 2 рази на тиждень.

Кількість слухачів групи:

  • групи 8-10 чоловік.

Тривалість навчання: від 3 до 6 місяців.

Слухачі курсів після закінчення навчання отримують сертифікат встановленого зразка.

Наші контакти: e-mail: cpo@kneu.dp.ua

                            Тел.: (067)-639-87-81; (068)-253-56-74


« Повернутися