Свято, що відбулося на пришкільному майдані, вразило всіх присутніх. 1 червня у День захисту дітей на площі, біля середньої школи № 30 було проведено захід, який приніс радість усім присутнім і учасникам і глядачам. Танцювальний флэшмоб, поєднав сили та творчі нахили учасників трьох поколінь. У флэшмобі прийняли участь школярі, студенти та люди золотого віку ( біля ста осіб ), під час проведення репетицій відбувалося активне спілкуваннях поколінь. Учасники флєшмобу із задоволенням надавали одне одному поради, коментували й коригували рухи, при цьому професійно ставилися до заходу усі.

Після заходу школярі та студенти, а також учасники групи золотого віку охоче відповіли на питання та надали інтерв’ю:

Медведєва Людмила (учасниця флешмобу)

Доброго дня! Всіх зі святом, Міжнародним днем Захисту дітей.

З великою радістю приймаємо участь у такому заході, любимо танцювати та співати, це приносить нам велике почуття позитиву. Ми, учасники третього покоління, з задоволенням відвідуємо також курси англійської мови, та інформаційних технологій на базі Криворізького економічного інституту, у нас були дуже хороші помічники, це студенти різних курсів ВУЗу. Вони дали змогу розібратися у питаннях складних для нас, відкрити власний кабінет в системі ПриватБанк, працювати у інтернет мережі та ін. Нам дуже буває складно швидко сприймати інформацію, але студенти з великим терпінням з нами працюють, дуже їм вдячні. Хотілось би назвати їх прізвища та імена: Черненко Маргарита, Петрикова Вікторія, Царенко Олександр, Кожукамо Олександр, Левицький Ерік, Петрикова Вікторія. Дякуємо робітникам комунального Центру за організацію колективних відвідувань театру. Наше життя проходить активно завдяки Комунальному Центру та Криворізькому економічному Інституту, часто, самі приймаємо участь в колективних заходах, формуємо концертні програми, проводимо тематичні збори, чаювання. Хочу побажати нашим діткам молодому поколінню мирного неба, здоров’я, та великих успіхів в подальшому житті.

Ми ВАС любимо й бажаємо кращого підростаючому поколінню!!! ДЯКУЄМО ВАМ!

Студенка КЕІ Аліна Кузмич

Дуже добре, що проводяться такі заходи в яких приймають участь три покоління.

З великим задоволенням спілкувалися з старшим поколінням та школярами під час танцювальних репетицій. Взагалі люди золотого віку мають дуже теплу енергетику, чуйні та доброзичливі, професійно танцюють. Побажання частіше проводити заходи, що поєднують три покоління, вони збагачують, роблять людей кращими, молодь набуває досвіду, а школярі поваги до старшого покоління.

Одна з учениць школи № 30

Мені подобається танцювальний флэшмоб поєднання трьох поколінь танцювали: школярі, студенти та люди похилого віку. Я вперше приймаю участь в такому заході з цікавістю спостерігала за людьми старшого покоління. Як добре що такі заходи проводяться в нашому місті. Мета флешмобу – принести радість та задоволення, зробити наше життя яскравим та позитивним.« Повернутися