Ось і настала осінь…час навчання, цікавих зустрічей та нових звершень!

Центр довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту оголошує набір на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів!

Підготовчі курси — це можливість для школярів систематизувати, поглибити свої знання й уміння та підготуватися до успішного проходження незалежного зовнішнього оцінювання з обраних предметів. Адже це важливе і досить складне випробування для майбутнього студента, підсумки якого є вирішальним чинником для компанії вступу до вищого навчального закладу.

А ще, це можливість познайомитись зі студентським життям та адаптації до вищого навчального закладу. Навчання на підготовчих курсах допоможе майбутньому студенту зробити усвідомлений й відповідальний вибір  майбутньої професійної діяльності.

Центр пропонує підготовчі курси до вступу до вищих навчальних закладів України для учнів 10-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників минулих років з базовою середньою освітою та повною середньою освітою з наступних навчальних дисциплін:

  • Українська мова та література

  • Історія України

  • Математика

  • Географія

  • Іноземна мова

Термін навчання: від 3-х до 6-ти місяців.

Необхідні документи:

1. Заява, в якій вказано обрані предмети.

2. Копія паспорту або свідоцтва про народження (для осіб, які за віком не мають паспорту).

3. Копії паспорту та ідентифікаційного коду батьків.

Прийом заяв на підготовчі курси здійснюється з 1 вересня за адресою: вул. Медична, 16 приміщення бібліотеки.

Додаткова інформація за тел.: (068)253-56-74;  (067)639-87-81« Повернутися